KURUMSAL / Hakkımızda
Hakkımızda
Tarihçe
Yönetim
İnsan Kaynakları
Sosyal Sorumluluk
Belgeler
Tesislerimiz
Bizden Haberler

1955 yılında tezgahlarda incir satarak başladığımız ticari faaliyetlerimize, bugün, 40’dan fazla ürün çeşidinin üretim ve satışı ile devam ediyoruz.

1975 yılına kadar Aziziye Camii civarında perakende kuruyemiş ve mandıra ürünleri satışı ile devam eden ticari hayatımız, 1975 yılında Toptancılar çarşısında Kuruyemiş üretimi ve toptan satışıyla yeni bir boyut kazandı. Burada ilk yıllar Ayçekirdek ve Leblebi üretimi yapıldı ve yıllar ilerledikçe diğer kuruyemiş çeşitlerinin üretimine geçildi.

Bugün gelinen noktada; 4200 m²’si kapalı, 9000 m²’lik fabrikamızda, günümüzün en teknolojik eleme, kavurma ve paketleme sistemleriyle 40’ın üzerinde ürün ve 200’ün üzerinde çeşidimizle, günlük 20 ton üretim kapasitemizle faaliyetlerimize devam ediyoruz.

35 yıllık bir tecrübenin teknolojiyle bütünleştiği firmamızda değişmez temel değerlerimiz hijyen ve kalitedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla, kaliteden taviz vermeden, sürekli gıda mühendisi kontrolünde en sağlıklı ürünleri üretme çabası içindeyiz.

Hammadde girişinde, üzerimize aldığımız sorumluluğun ağırlığını hissederek, bütün personelimizi bu bilinçle eğitiriz, aynı sorumluluk anlayışıyla üretir ve müşterilerimize ulaştırırız. Bizi en çok memnun eden şey, insanların bizim ürünlerimizi tattığında yüzlerinde oluşan gülümseme.

Ciddi bir pazarlama ve dağıtım ağına sahip olan kuruluşumuzda tüm ekibimizin amacı; Yüce yaratanımızın insanlar mutlu olsunlar diye yarattığı bu lezzetli ürünleri sizlerle buluşturmak.

Sizleri mutlu etmek en büyük hedefimiz.

 
ÖZÇİĞDEM KURUYEMİŞ | KURUYEMİŞ | www.Kuruyemisce.com | www.ozcigdemkuruyemis.com.tr